Odborné jazykové konzultace

Nestačí vám jazyková korektura? Potřebujete s někým důkladně projít vlastní text a prodiskutovat pravopisné a jazykové jevy? Nejste si jistí, zda jsou stylové prostředky, které jste zvolili, nejvhodnější a jaké máte další možnosti? Chcete vědět, jak text, který jste vytvořili, působí na běžného čtenáře z hlediska jazykového, stylového, odborného i obecně „uživatelského ?” Nebo vás zajímá nějaký jazykový jev v širších souvislostech? Máte více otázek či problémů, které se týkají češtiny a o kterých se nepíše v blogu? Na vaše přání se vám mohu věnovat individuálně a nabídnout vám odbornou jazykovou konzultaci.

Forma konzultace

  • Internetové telefonování po Skypu. Uživatelské jméno pro jazykové konzultace je hanaborovska. Tento kontakt je určen pouze pro předem domluvené hovory. Děkuji za pochopení:-)

Podmínky konzultace

Máte-li zájem o individuální konzultaci, je třeba si ji předplatit, ideálně on-line platbou, a to s dostatečným předstihem. Cena konzultace je 900 Kč za 1 hod. - viz Ceník. Na základě předplatného pro Vás rezervuji termín skypování nebo osobního setkání. Pokud chcete probírat konkrétní téma nebo okruh otázek, je vhodné se na něm domluvit předem, abych mohla připravit případné podklady. Budete mít pak jistotu, že moje odpovědi a doporučení budou té nejvyšší kvality:-)